Колектив кафедри
Неханевич Олег Борисович
Завідувач кафедри, науковий ступінь – доктор медичних наук, вчене звання - доцент, кандидат в майстри спорту з волейболу, лікар з лікувальної фізкультури та спортивної медицини, лікарська кваліфікаційна категорія – вища, відповідальний за науково-дослідну роботу та інтернет-сайт кафедри, керівник СНГ, публікації – 82, докторська дисертація захищена у 2016 році за темою "Особливості лікарського контролю за особами з ознаками дисплазії сполучної тканини на етапах відбору та спортивного вдосконалення", тема кандидатської дисертації: «Лікарський контроль над спортсменками, які займаються важкою атлетикою та тхеквандо».

Абрамов Віктор Васильович
науковий ступінь – доктор медичних наук, вчене звання – професор, почесне звання – академік Академії наук вищої школи України, кандидат в майстри спорту з легкої атлетики, лікарська кваліфікаційна категорія – вища, посада – професор кафедри, відповідальний за роботу кафедри як опорної МОЗ України, заступник Голови спеціалізованої вченої ради ДЗ «ДМА МОЗУ» із захисту дисертацій зі спеціальності «ЛФК та спортивна медицина», публікації – 261, тема дисертації: «Становлення функції ендокринної і кардіореспіраторної систем спортсменок пубертатного віку».

Васильченко Василь Васильович
науковий ступінь – кандидат медичних наук, вчене звання – доцент, лікарська кваліфікаційна категорія – перша, посада – доцент кафедри, керівник профкому академії, начальник спортивного табору, публікації – 127, тема дисертації: «Особливості протікання і шляхи немедикаментозного лікування нейроциркуляторної дистонії у студентів».

Смирнова Олена Леонідівна
науковий ступінь – кандидат медичних наук, вчене звання – доцент, лікарська кваліфікаційна категорія – вища, посада – доцент кафедри, відповідальна за навчальну та методичну роботу, керівник НПТК «Реабілітолог», публікації – 76, тема дисертації: «Оцінка аеробної продуктивності студентів в процесі занять фізичною культурою».

Гришуніна Наталія Юріївна
науковий ступінь – кандидат медичних наук, лікарська кваліфікаційна категорія – перша, посада – асистент кафедри, відповідальна за лікувально-консультативну роботу, публікації – 15, тема дисертації: «Фізична реабілітація при дитячому церебральному паралічі з врахуванням порушень динамічного стереотипу».

Канюка Євген Валерійович
лікарська кваліфікаційна категорія – вища, посада – асистент кафедри, публікації – 12, тема дисертації: «Оптимізація застосування ЛФК у хворих з віддаленими наслідками травм верхніх кінцівок» (виконується).

Смирнова-Давлад Наталія Вадимівна
почесне звання – кандидат в майстри спорту з баскетболу, посада – старший викладач кафедри, відповідальна за навчальну роботу на циклі фізвиховання, помічник декана стоматологічного факультету зі спортивно-масової роботи, публікації – 20.

Бакурідзе-Маніна Вікторія Борисівна
почесне звання – кандидат в майстри спорту з бадмінтону, посада – старший викладач кафедри, відповідальна за наукову та методичну роботу на циклі фізичного виховання, публікації – 63.

Могилко Сергій Петрович
почесне звання – кандидат в майстри спорту з легкої атлетики, посада – старший викладач кафедри, відповідальний за спортивно-масову роботу кафедри, публікації – 22.

Радзецький Максим Володимирович
почесне звання – кандидат в майстри спорту з плавання, посада – викладач кафедри, відповідальний за цивільну оборону на кафедрі, помічник декана І медичного факультету зі спортивно-масової роботи, публікації – 14.

Ряпасова Наталія Юріївна
почесне звання – майстер спорту з греблі, посада – викладач кафедри, відповідальна за виховну роботу у гуртожитку № 7 (10 поверх), публікації – 6.

Черниш Віктор Анатолійович
почесне звання – майстер спорту з важкої атлетики, посада – викладач кафедри, відповідальний за спортивно-масову роботу на ІІІ медичному факультеті, публікації – 7.

Білашенко Дмитро Вікторович
посада – викладач кафедри, відповідальний за охорону праці на кафедрі, публікації – 7, тренер з настільного тенісу.

Шевякова Валентина Іванівна
посада – викладач кафедри, профорг кафедри, публікації – 5.

Тимошенко Віктор Гаврилович
почесне звання – заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту, посада – викладач кафедри, публікації – 9.

Головач Наталія Анатоліївна
почесне звання – кандидат в майстри спорту з академічної греблі, посада – старший викладач кафедри, відповідальна за учбово-методичну роботу кафедри, публікації – 11.

Атрощенко Антоніна Петрівна
старший лаборант

Манін Максим Валерійович

асистент кафедри, лікар з лікувальної фізкультури та спортивної медицини

 

Рудомська Людмила Олександрівна
лаборант (басейн)

Педіско Олена Володимирівна
лаборант (басейн)